Rehvikaupmees.ee kogub kliendi andmeid ainult sellisel juhul, kui isik on need ise omal soovil avaldanud ostu tehes, päringut tehes või veebilehele rehvikaupmees.ee registreerumisel. Esitatud isikuandmete õigsuse eest vastutab klient.

E-pood kasutab kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-mail, sõiduki andmed) temaga ühenduse võtmiseks, tellimuste töötlemiseks või kauba saatmiseks kliendile.

E-pood edastab andmeid veoteenust pakkuvale ettevõttele, et transportida kaup kliendini.

E-pood võib saata ostjale uudiskirju ning pakkumisi tema e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

E-pood säilitab andmeid senikaua, kuni klient rehvikaupmees.ee teenuseid kasutab ega nõua oma isikuandmete eemaldamist või kui käesoleva privaatsuspoliitika järgi pole teisiti ette nähtud. Arveid säilitatakse kooskõlas kohaliku seadusandlusega.